Bydlete s kvalitou

Nedílnou součástí každého domu či bytu jsou okna a dveře. Pokud stavíte nový dům, nebo pouze vyměňujete nová okna a dveře za stará, mohla by vás zajímat nabídka od společnosti BOHEMIA PLAST GROUP.

bohemiaplastJedná se o českého výrobce plastových oken a dveří, což jsou dnes díky svým vlastnostem nejpoužívanější typy. Na českém trhu tato firma působí již od roku 1995 a od té doby vám také plastová okna a vchodové plastové dveře montuje a dodává. Nabízí vám výrobky z profilu německé firmy VEKRA v té nejvyšší špičkové kvalitě.

Nejdříve se zaměříme na plastová okna, což jsou nejrozšířenější okna v celé České republice. Hlavními výhodami, proč si taková okna pořídit je jistě v první řadě cena, v porovnání s okny dřevěnými jsou o 50% levnější a pokud zvolíte dekor dřeva, nemusí být ani poznat, že jsou to dřevěná okna nejsou. Barevnost plastových oken se časem ani vlivem počasí nebude měnit a stále budou vypadat tak, jako když jste si je pořizovali. Co se týče údržby, jsou tato okna velmi nenáročná, rámy se dají lehce ošetřit otřením a pokud se o ně takto staráte, mají následně velmi vysokou životnost. Další důležitou vlastností plastových oken Praha jsou dobré tepelně-izolační vlastnosti, což šetří další vaše peníze. Na těchto vlastnostech se podílejí skla i rámy, plastová okna jsou zasklívána dvojicí nebo trojicí skel, která jsou spojena pružným tmelem. Díky PVC, ze kterého se okna vyrábějí, není žádný problém si objednat jakkoliv složité tvary oken. Vždy najdete se společností BOHEMIA PLAST GROUP to nejlepší řešení.

Vchodové dveře jsou vyráběny s vysokou estetickou hodnotou a perfektním technickém provedení. Díky nízké pořizovací ceně jsou plastové dveřní výplně nejčastěji používané a žádané. Klasicky vypadající desky jsou vyrobené z plastu, který se vakuově tvaruje na formách. Společnost vám nabízí 4 barevné kombinace a to v jednoduše bílé barvě, dále v barvě zlatého dubu, mahagonu a ořechu.

Další možností výplně jsou HPL dveřní výplně, které se vyrábějí lisováním směsi papíru a syntetické pryskyřice. Tento typ výplně je vysoce odolný slunečnímu záření, což znamená, že u těchto dveří nezpozorujete žádnou změnu tvaru. Zde máte výběr barvy a vzhledu téměř neomezený, vybíráte totiž ze vzorníku RAL a pro nástřik můžete zvolit jak dekor dřeva, tak i jakoukoliv jinou barvu.

Dveře se velmi snadno udržují, stačí voda s jakýmkoliv jemným čisticím prostředkem a je umyto. Platové dveře budou svým vzhledem skvěle doplňovat ráz vašeho domu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>