Reklama, kterou máte stále po ruce

Vlastníte obchůdek, restauraci, či jiné zařízení, které nabízí všemožné služby? Jestli jste stále nepřišli na to, jak k vám nalákat co nejvíce zákazníků, využijte službu, která je velice jednoduchá, ale zato opravdu účinná a efektivní.

V dnešní době chytrých telefonů, každý hledá nové a nové aplikace, které pro něho budou mít co největší přínos. Reklama už málokdy funguje tak, že se kolemjdoucí zastaví u tabule s vyvěšenou nabídkou a podle toho se rozhodne, kam zamíří. Lidé už si raději vybírají dopředu a rozhodují se podle popisovaných služeb a referencí předchozích návštěvníků.

citisPrávě od toho je tu služba Citis, která vám přináší jednoduchý, ale podrobný přehled nabízeného. Služba je výhodná pro obě strany. Pro nabízejícího, i pro prodejce. Systém funguje na principu, že všichni uživatelé této mobilní aplikace obdrží informace o vaší aktuální nabídce. A obdrží je tehdy, kdy je to pro ně z hlediska pozice i denní doby nejpříhodnější. V systému si totiž nabízející může vytvořit svou vlastní reklamní kampaň, která je vymezena dny a hodinami. V této vymezené době je nabídka aktivní. Systém je velice jednoduchý na ovládání, a tak si předem můžete připravit několik nabídek, které podle potřeby aktivujete, nebo deaktivujete jednoduchým kliknutím myší.

Citis je vlastně okamžitý prodej, pokud zákazníka vaše nabídka nadchne, okamžitě si ji může zarezervovat a následně uplatnit svou rezervaci. Platba pak však probíhá až na místě, mezi provozovatelem a zákazníkem, takže celá transakce je kompletně bez provizí třetí straně.

O zákaznících, kteří si nabídku zarezervovali, má prodejce informace v prodejním systému. Praktické je také to, že prodejce může sledovat úspěšnost nabídky a jiné další parametry, ze kterých lze vytvářet statistiky. Pomocí prodejního systému také může zavést výhody pro nejvěrnější zákazníky a tak dále.

Je to opravdu vynikající reklama pro obchody, restaurace, či služby. Využijte tento jednoduchý způsob, který má každý vždy po ruce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>