Pro ženy

Kdy začít chodit na kosmetiku

single-image

Mýtus, že na kosmetiku chodí jen starší ženy, již pomalu vymizel. Kosmetická studia navštěvuje v posledních letech také mladá generace žen a dívek. Samozřejmě to není nutností jako u starších ročníků, ale čas od času zavítat na kosmetické procedury, které jsou vhodné pro danou pleť, není na škodu.

Pokud máme problém s tím, že nevíme, jaký typ pleti máme, tak už tento fakt je důvodem, proč se objednat k odborníkovi. Zkušená kosmetička zjistí typ naší pleti a poradíme nám pleťové přípravky, které jsou pro nás nejvhodnější.

V případě, že bychom dlouhodobě používaly nevhodnou kosmetiku, tak bychom mohly naše případné problémy s pletí ještě zhoršit. Také nám doporučí značky kosmetiky nebo kosmetických přípravků. V dnešní době je možné zakoupení těchto přípravků přímo na místě v kosmetickém salonu. Ty nejkvalitnější kosmetické služby nabízí Studio Form, které sídlí na Praze 4.

Kosmetička nám doporučí kosmetické přípravky také podle věku. 20letá ženy by měla používat jiné pleťové krémy než 30letá nebo 40letá žena. V pozdějším věku jsou pak vhodné krémy proti vráskám. Rozdíl by měl být také v kosmetických přípravcích, které používáme přes den a které na noc.

Pokud máme mastnou pleť, tak nám kosmetička doporučí, abychom pravidelně docházely na čištění pleti. Naopak u suché pleti jsou vhodné masáže obličeje.

Mezi další služby patří depilace horního rtu a vytrhávání obočí. Obě tyto procedury jsou mírně bolestivé. U trhání obočí nám kosmetička obočí vytrhá a zároveň nás naučí, jak správně ho trhat do požadovaného tvaru.

Služby kosmetického salonu můžeme využít, když se chceme nechat slavnostně nalíčit na nějakou zvláštní příležitost jakou je ples nebo svatba. Důležité je, abychom přišly nejprve na zkoušku líčení. Pokud se nám styl líčení nebude líbit, tak u zkoušky to nevadí. Horší by to bylo už přímo před samotnou událostí.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads