Výlety Zajímavosti

Cestování v čase, netradiční způsob předání dárku nebo zprávy

single-image

O cestování v čase toho již bylo napsáno hodně, někdo v něj věří, jiní ne.

My cestovat časem nebudeme, ale něco do budoucnosti odešleme.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak někomu uschovat dárek nebo poslat zprávu dnes s tím, aby je příjemce obdržel až někdy v budoucnosti? V termínu, který si dnes naplánujete?

K tomuto účelu jsme vyzkoušeli aplikaci na Senzaday.cz.

Co se týká dárků, tak stačí v aplikaci popsat místo, kam jste dárek uschovali, uvést jednoho až tři příjemce a uvést dva termíny (datum a hodina), kdy příjemci obdrží jménem senzaday dvě informativní a navigující zprávy.

První zprávou přijde příjemci pouze anonymní informace o tom, že pro něj někdo provedl úschovu dárku a kdy mu přijde druhá, již upřesňující zpráva. Časové rozpětí mezi první a druhou zprávou je neomezené. Mohou to být hodiny nebo i roky. To je pak napětí, to očekávání.

Druhá zpráva již bude konkrétní, s informací, kdo je odesílatel (skřítek, mamka, děda, ..), kde je předmět uschován, kdy ho jít hledat a případně koho a co si vzít s sebou za pomůcky.

Úschovu můžete provést kdekoliv, v přírodě, na zahradě nebo třeba doma na půdě. Obohaťte tímto způsobem předávání dárků třeba o Vánocích nebo při jiných oslavách, zpestřete takto dětem víkendy a dovolenou, pobavte se s kamarády na výletě.

Takto do budoucnosti můžete odesílat i zprávy s obrázky.

Do další aplikace na Senzaday.cz určené k odesílání zpráv, uvedete jednoho až tři příjemce, sepíšete vlastní zprávu, přiložíte případně i obrázky nebo videovzkaz a uvedete datum a hodinu, kdy má být zpráva odeslána. Termín odeslání není omezen, může to být za pár dní nebo i za pár let. Takto můžete příjemci v budoucnu připomenout nějaký hezký zážitek, zaslat vzpomínku na Vás, můžete takto provést nějaké přiznání, které v tuto chvíli nechcete sdělit nebo pošlete zprávu jen tak pro radost příjemci.

Zpráv a vzkazů můžete odeslat neomezené množství, takže příjemce pak může od Vás dostávat zprávy pravidelně třeba každý měsíc či rok.

Zprávy se příjemcům odesílají prostřednictvím e-mailů a SMS zpráv. Vyzkoušejte Senzaday.cz a zacestujte si tak trochu jinak časem.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads