Pro ženy

Podprsenky jsou základem pro pohodlí

single-image

Podprsenka je nepostradatelnou součástí šatníku každé ženy. Kvalitní a dobře padnoucí typ podprsenky dokáže skvěle podepřít vaše ňadra a vytvořit tak plný dekolt. Ať už máte malé či velké poprsí, pohodlná a správně zvolená podprsenka je základem pro vaše pohodlí.

Výběr vhodné podprsenky není tak snadný, jak si mnozí myslí. V případě nevhodného výběru se mohou objevit silné bolesti zad a to především u žen s větším poprsím.

V dnešní době máme možnost vybrat si z několika druhů podprsenek. Největší oblibě se těší push up podprsenky. Používají je zejména ženy, které nebyly obdařeny velkými ňadry. Díky push-up efektu, neboli nadzvednutí se váš dekolt stane mnohem plnější než s obyčejnou podprsenkou. Push up podprsenka je skvělou volbou pro ženy, které bojují s mindrákem malého poprsí a potřebují si zvýšit sebevědomí.

Pokud máte naprosto opačný problém a to, najít si co nejpohodlnější podprsenku pro velká ňadra, pak jednoznačně zvolte typ soft podprsenky. Ta je vybavena silnějšími ramínky, které jsou jednoznačně tou nejlepší prevencí před bolestí zad. Soft podprsenky jsou bez vycpávek a podle volby mohou být i celovyztužené.

Vhodnou volbou na léto je podprsenka s odepínacími ramínky. Ramínka se dají buďto úplně odepnout, nebo dát např. za krk. Pod přiléhavé oblečení je nejlepší zvolit bezešvé podprsenky s kosticí, které prsa dobře podrží a zároveň skrz top nejsou viditelné švy. Pokud hledáte podprsenku vhodnou na sport, vyberte si z velkého množství sportovních podprsenek, které jsou navrženy tak, aby i při pohybu vaše prsa pevně podržely.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads