Pro ženy

Příčesky do vlasů

single-image

Poměrně často na našem webu řešíme vlasy. Aby byly vlasy korunou krásy, musíme o ně patřičně pečovat. Krása naší kštice je ale do značné míry dána dědičně a to znamená, že i kdybychom použily všechny kondicionéry světa, budeme mít na hlavě lidově řečeno „jen pár chlupů“. I tento problém lze ale poměrně elegantně řešit stejně jako fakt, že vám vlasy ne a ne narůst do požadované délky, aniž by byly jejich konečky roztřepené a slabé.

Jde o metodu prodloužení a zahuštění vlasů jednoduchou metodou clip in vlasy. Velmi jednoduše si každé ráno můžete přisponkovat vlasy, které vám ihned vykouzlí účes, který si přejete. Právě proto jsou clip in vlasy k dostání v mnoha barevných variantách, délkách a odstínech, takže si každý najde odstín, který bude pasovat právě jemu. Už nemusíte každý den vlasy foukat, kulmovat nebo dokonce přes noc natáčet na natáčky.

Příčesky do vlasů clip in jsou vhodné ke každodennímu nošení, ale také na výjimečné příležitosti. Tím máme na mysli plesy, svatby a podobně. Ne každá nevěsta má husté dlouhé vlasy, které se dají zapléct do slušivého drdolu a ozdobit perličkami nebo živými květy. I na tuto příležitost lze použít tento typ vlasů.

A kde nakupovat?

Využít můžete e-shop tvojevlasy.cz, který nabízí širokou škálu různých typů příčesků z pravých, tedy přirozeně vypadajících vlasů. Ve velmi přehledném internetovém obchodu najdete krom klasických vlasů na sponkách také prameny, které jednoduše připnete na culík a tím ho zhustíte a samozřejmě také prodloužíte.

Už nemusíte čekat, až vám vlasy narostou. Ty totiž rostou jen asi jeden centimetr za rok, což není pro nedočkavce zrovna mnoho. Vlasy na sponkách nebo v culíku navíc nejsou drahé a po objednání je budete mít v cukuletu. V žádném případě nákup neohrozí váš rodinný rozpočet a navíc se jedná o velmi vhodný, užitečný, praktický a originální vánoční dárek nebo dárek k jiným příležitostem.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads