Kvalitní zboží Pro muže

Lovecký nůž – spatříte oko draka!

Přizvěte k lovu draka. Díky noži Dellinger to není sci-fi - Lovecký nůž Dellinger DRAGON Nebula Tanto z damascénské oceli vás uhrane. Dnes vás přesvědčíme, že i nůž může být klenotem vašich sbírek či vhodným dárkem pro významná životní jubilea. Nechte se pohltit modrou čepelí loveckého nože Dellinger DRAGON Nebula Tanto. Barvu oceánu v kombinaci s damaškovou … Pokračovat ve čtení Lovecký nůž – spatříte oko draka!
single-image

Přizvěte k lovu draka. Díky noži Dellinger to není sci-fi – Lovecký nůž Dellinger DRAGON Nebula Tanto z damascénské oceli vás uhrane.

Dnes vás přesvědčíme, že i nůž může být klenotem vašich sbírek či vhodným dárkem pro významná životní jubilea. Nechte se pohltit modrou čepelí loveckého nože Dellinger DRAGON Nebula Tanto. Barvu oceánu v kombinaci s damaškovou ocelí a santalovým dřevem si zamilujete.

Krása a účelnost loveckých nožů si jistě zaslouží více pozornosti, takže ani tento článek rozhodně nebude poslední. Dnes vám ale představíme skutečnou perlu. Hledáte-li originální doplněk, který si nezadá kvalitou s vysoce kvalitními loveckými noži, tak je právě Dragon Nebula Tanto pro vás ten pravý.

Kouzlo niklu

Damasceánská ocel je typická vysokým obsahem uhlíku, který zaručí mimořádnou ostrost i při náročných loveckých expedicích. Již vzhled nože ale napovídá, že pro čepel tohoto nože byl zvolen skutečně exkluzivní materiál. Za tajemnou barvou stojí niklová damašková ocel Nebula. Právě nikl stojí za barvou dračích očí. Ostří se navíc pyšní tvrdostí 60 Rockwell, což je nejvyšší tvrdost, které je možné dosáhnout, aniž by utrpěla kvalita nože.

Nůž měří celkem 25 centimetrů, samotná čepel pak dosahuje délky 13,5 centimetru. Váha nože je 130 gramů. Celkovou podobu nože dokresluje také kvalitně zpracovaná střenka a saya. Ty jsou vyrobeny z červeného santalového dřeva, které dokonale ladí s modrou čepelí. Využití santalového dřeva má v Asii bohatou historii a často je součástí náboženských a léčitelských rituálů. Jedním z údajných účinků je i zvýšení koncentrace a bdělosti. Možná tak svému nositeli přinese štěstí při lovu.

Kouzlo přírody

Stejně jako u jiných výrobků z přírodních materiálů, i tentokrát se můžete spolehnout na to, že každý kus bude originální. Za to vděčí ručnímu zpracování a původní podoba využitých materiálů. Nikdy tak nemohou vzniknout dva identické nože. Pokud vás tento produkt zaujal, podívejte se také na Japonský Nůž Dellinger DRAGON SclareTanto, který je menší obdobou nože z tohoto článku.

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbít

img-ads