Ověřené služby Pro ženy

Prodlužování řas

single-image

Nejnovější metoda prodlužování a zahušťování řas je metoda řasa na řasu. Tento způsob je přirozený a díky němu ženy docílí, aby jejich řasy byly dlouhé a husté. Semipermanentní řasy jsou vyrobeny z polyesteru a jsou to jednoduchá vlákna. Mají stejný tvar jako opravdové řasy. Díky této metodě budou vypadat řasy jako pravé.

Existují různé druhy tloušťky řas a zakřivení. Díky tomu je tato metoda vhodná pro každou ženu. Řasy jsou velmi lehké a zákaznice je na očích vůbec necítí.  Protože jsou voděodolné, tak není problém, aby se ženy věnovaly svým běžným aktivitám jako je cvičení, plavání aj.

Jak se metoda řasa na řasu aplikuje?

Minimum je 40 řas na každé oko. Samozřejmě záleží na tom, jak husté řasy má zákaznice. Řasy jsou aplikovány 1-2 mm od kůže zákaznice, tak že je ženy vůbec necítí. Délka trvání aplikace je asi 2 hodiny. Záleží také na zkušenosti stylistky. Po dobu aplikace musí žena ležet a mít zavřené oči. Po skončení aplikace jsou zákaznice poučeny, jak se musí o řasy starat.

Co je nejdůležitější dodržet po aplikaci?

Nejdůležitější je doba 24-48 hodin po aplikaci a to z toho důvodu, že umělé řasy jsou spojeny s přírodními řasami lepidlem. Aby došlo ke správnému spojení přírodních a umělých řas, je nutné, aby zákaznice dodržovaly některá pravidla. V této době nesmí umělé řasy přijít do styku s vodou ani s párou. Nejsou tedy vhodné koupele, sauna nebo vaření.

Ženy se musí vyhnout nanášení krémů v oblasti očí nebo aplikaci řasenky. První noc po prodloužení řas musí ženy spát na zádech.

 Jak často se musí aplikace opakovat?

Jak je to s našimi přírodními řasami? U přírodní řasy je životnost asi 60 až 90 dní a postupně vypadávají a jsou nahrazovány novými řasami.

U prodloužených řas je to tak, že vypadne s naší přírodní řasou. Z toho důvodu je nezbytné, aby si ženy nechávaly každé 3-4 týdny umělé řasy doplňovat. Není problém si nechávat řasy doplňovat dlouhodobě. Vaše přírodní řasy touto metodou nejsou poškozovány. Pokud ženy navštěvují profesionální salony, kde pracují vyškolené stylistky, tak dlouhodobé nošení umělých řas není nebezpečné.

Mezi nejnavštěvovanější salony v Praze patří Kosmetický salon Beautiful Me, který má sídlo v centru Prahy v pasáži Světozor.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads