Zajímavosti

Cyklista Jiří Ježek vystoupil na konferenci

single-image

Člověk musí hrát s kartami, které dostal. I pokud nemáte zrovna tu nejlepší startovní pozici, můžete uspět ve všem, do čeho se pustíte s maximálním úsilím. Že je tomu těžké uvěřit? Inspirujte se příběhy lidí, kteří již něco opravdu velkého dokázali. Mnoho z nich vystoupilo na manažerské konferenci Příběhy růstu a inspirace MotivP.

Jedním z řečníků byl i velmi úspěšný profesionální hendikepovaný cyklista Jiří Ježek, který vystoupil na konferenci s příspěvkem Živote, jedu dál! Za zhlédnutí stojí i následně poskytnutý rozhovor, ve kterém reaguje na dotazy ohledně svého příspěvku a vysvětluje proč je kreativita důležitá pro všechny, nejenom pro lidi na manažerských pozicích, kteří jí mohou využít i jako konkurenční výhodu.

Obrovským úspěchům, kterých dosáhl Jiří Ježek, se může máloco rovnat. Na té nejvyšší úrovni se účastní silničních i dráhových závodů handicapovaných i zdravých sportovců. Vyzkoušel si cyklokros i další cyklistické discipliny. S řečněním na konferencích a kontaktem s publikem má už své zkušenosti. Návod na úspěch se tento šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa snaží předávat všem mladým lidem, nejenom sportovcům.

Pokud si chcete poslechnout názory nejúspěšnějšího cyklisty paralympijské historie, pusťte si rozhovor s Jiřím Ježkem.

Na konferenci Příběhy růstu a inspirace vystoupilo mnoho osobností, lidí úspěšných v nejrůznějších oborech a disciplínách. V dnešní době je na lidi v aktivním věku vyvíjen velký tlak. Je dobré si uvědomit, že růst můžeme nejrůznějšími způsoby. Jakými, to se právě dozvěděli účastníci konference Příběhy růstu a inspirace. Neexistuje jednoduchá rada jak být úspěšný a neztratit sama sebe. Hlavními tématy konference bylo: Jak tedy růst, když jsme na hranici svých možností? Jak si objevovat nové příležitosti? A v neposlední řadě, jak rozvíjet organizaci přes lidi?

Mohlo by se Vám líbít

img-ads