Ověřené služby Výlety

Stylová dovolená v Čechách – stylově v Třeboni

single-image

Hledáte tip na dovolenou, která však bude něčím navíc, zvláštním? Přijeďte do Třeboně – do města cykloturistiky, ryb a zábavy.

  • Pro cykloturisty je k dispozici hustá síť cyklostezek nebo pěších stezek, které vedou celým krajem Jihočeských rybníků a na které se můžete napojit přímo u penzionu. Cyklotrasy jsou ideální jak pro začátečníky tak pro pokročilé.
  • Pro milovníky zábavy, co žijí kulturou jsou lákadlem akce a festivali v Třeboni, Č. Budějovicích, Č. Krumlově. Zmiňujeme ty nejnavštěvovanější – Anifilm, Festival Okolo Třeboně, Otevírání lázeňské sezony v Třeboni,  Třeboňská nocturna,  Rybářské slavnosti nebo Pivní slavnosti.
  • Pro milovníky historie Třeboňsko nabízí množství zámků a hradů (Hluboká n/Vlt, Třeboň, J. Hradec, Červená Lhota, Kamenice nad Lipou, Č. Krumlov atd).

Chcete zažít spoustu zábavy a přitom si odpočinout? Přijměte pozvání do rodinného penzionu v Třeboni – BonTre, který nabízí nové a krásné apartmány, poctivě vybavené s dalšími službami – to vše za poctivou cenu.

Všechny naše pokoje jsou pro vaše pohodlné ubytování v Třeboni zařízeny tak, abyste se zde cítili příjemně, jako doma. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových útulných apartmánech a ve dvou větších rodinných apartmánech až pro 4 osoby. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC, se sprchovým koutem, umyvadlem a vlastním zdrojem teplé vody.

V přízemí penzionu se nachází stylová kavárna BonTre, kde každé ráno můžete začít dobrou snídaní a ještě lepší kávou. Vybrat si můžete z nabídky několika druhů káv a teplých nápojů, nechybí ani něco dobré na zub. Atmosféra kavárny je zasazena do 30 let minulého století a najdete zde opravdu stylové posezení, které Vás přenese o pár let nazpět.

Srdečně Vás zveme do penzionu BonTre, do jižních Čech!

Mohlo by se Vám líbít

img-ads