Výlety

Romantická plavba po Vltavě

7 důvodů pro romantickou plavbu na Europé River Party Sníte o chůzi po otevřené palubě a hovorech o lásce se sklenkou šampaňského ve vašich rukou? Kde jinde zažít větší romantiku než na palubě restaurační salónní motorové lodi s největší kapacitou provozované lodě v Praze na Vltavě. V tomto článku nabízíme 7 důvodů, proč jsou plavby tak romantické … Pokračovat ve čtení Romantická plavba po Vltavě
single-image

7 důvodů pro romantickou plavbu na Europé River Party

Sníte o chůzi po otevřené palubě a hovorech o lásce se sklenkou šampaňského ve vašich rukou? Kde jinde zažít větší romantiku než na palubě restaurační salónní motorové lodi s největší kapacitou provozované lodě v Praze na Vltavě. V tomto článku nabízíme 7 důvodů, proč jsou plavby tak romantické – a jsou vynikající volbou pro nezapomenutelný společný zážitek.

Originální rande

Na plavbě si můžete užít každou noc randění bez obav, kam jít a co dělat. Zarezervujte si stůl pro dva v dobré restauraci a dívejte se z očí do očí tak dlouho, jak chcete. Až skončí večeře, výhled na noční metropol vás dostane! Matička Praha vás zahřeje na srdci a duši.

Západy slunce

Voda vždy přitahovalo sebe sama – vytvářela auru romantiky a lásky tolik let, kolik je na světě milenců. Na vámi vybranou plavbu bude romantiky každý den spousta! Jen se posaďte na balkon kabiny a poslouchejte zvuk vln, nebo se ohněte přes zábradlí paluby a sledujte, jak slunce klesá. Podělte se o tyto okamžiky s osobou, kterou máte na světě nejraději.

Žádné starosti

Denní rutina může být ve vašem životě vrahem romantiky. Hádky o tom, kdo vynese odpadky nebo uvaří večeři, se stávají překážkami ve vašem milostném životě a výletní plavba po Vltavě je skvělým místem k oživení světla romantiky.

Pohodlné lenošení

Na plavbě se můžete navzájem obdivovat při ležení na lehátku v bikinách nebo plavkách a v noci vypadat elegantně v malých černých šatech nebo elegantním obleku. Ale i když dáváte přednost pouze džínům a tričkám, příležitostně je příjemné změnit outfit.

Vzpomínky

Společným prožíváním nových dobrodružství a zkušeností se sblížíte a nakonec shromáždíte ty nejlepší vzpomínky, které během chladných zimních večerů osvěžíte ve své paměti. Je zaručeno, že si domů odnesete zabalený kufr plný dobrodružství a zajímavých příběhů z výletní plavby.

Skvělá zábava

Práce, děti, život ve velkém městě – to vše jen zvyšuje stres a zbavuje vás možnosti trávit čas se svým blízkým. Na plavbě můžete dny naplnit výlety, zábavou na palubě … nebo nedělat nic.  

Nádherný výhled na Prahu

Budete obdivovat krásy metropole a jejího okolí. Pokud vás nudí stará dobrá rutina, plavba vám může vnést to správné koření do vašeho života!

 

 

 

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbít

img-ads