Výlety

Kypr – ideální destinace na dovolenou

single-image

Pokud právě teď vybíráte místo, kam se chcete podívat letos v létě, jistě Vás zajímají parametry pro vaši ideální dovolenou, jako je počet slunečných dní či možnosti ubytování.  Mnoho lidí volí dovolenou i mimo měsíce červenec a srpen, například kvůli pracovním povinnostem nebo proto, že jim teploty nad 3O stupňů nevyhovují. Exotické destinaci poskytují záruku teplého a slunečného počasí i mimo hlavní turistickou sezónu.

Na dovolenou jezdíme nejen za krásnými plážemi a mořem. Lákadlem je i jiná kultura, lidé, jídlo i životní styl. Jednou s destinací, která je s trochou nadsázky za rohem, ale doslova oplývá odlišností a romantikou, je Kypr, členský stát EU, kam můžete cestovat i s platným občanským průkazem.

Čím je Kypr tak Výjimečný?

Máte v rodině každý jiné zájmy? Dovolená na Kypru učaruje všem. Pokud se sem vydáte v zimě, můžete zažít lyžování i vodní radovánky v moři. Na Kypru si také přijdou na své vyznavači golfu. Není náhoda, že právě na pláži tohoto ostrova se zrodila z mořské pěny bohyně lásky Afrodita. Kypr je destinací pro romantickou i akční dovolenou nebo kombinaci obojího.

Na Kypru je průměrně 300 slunečných dní v roce. Šance, že budete mít na dovolené ošklivé počasí je tedy minimální. Pokud si chcete užít vodních radovánek, opalování a teplot nad 30 stupňů, vydejte se na Kypr v období od konce května do října. Pokud vám subtropické klima nevyhovuje, vydejte se více do vnitrozemí, kde je mírné klima.

Specialistou na luxusní dovolenou na Kypru i v dalších zajímavých destinacích je cestovní kancelář Exclusive Tours, která ušije dovolenou na míru podle požadavků a zájmů klienta.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads