Pro muže

Grilujte jako profesionál. Základem úspěchu je kvalitní nůž

single-image

Posezení s přáteli u grilu patří mezi oblíbenou kratochvíli mnoha lidí. Vůně masa a dalších pochutin, proto neodmyslitelně patří ke koloritu letních zahrádek. Tento trend neminul ani městská sídliště, kde se čím dál více objevují veřejné grily. Jak ale pohostit strávníky a nepromarnit přípravou večeře půl dne? Řešení přináší sada Dellinger BBQ. Dva nože a praktická vidlička, které tato souprava skrývá, si poradí s každým menu.

Sada Dellinger BBQ se stane pomocníkem pro každé grilování. Kvalitní zpracování a krásný design jsou zárukou, že nože neodložíte ani na konci sezóny.

Grilování je populární pro svou rozmanitost. Každý strávník u stolu může dostat chuť na jiný pokrm, a přesto si všichni zvládnou připravit jídlo společně. Nezáleží na tom, jestli vás láká vepřová panenka, kuřecí prsa či opečený lilek, oheň si s večeří poradí. Slibný večer mohou však narušit zdlouhavé přípravy. Nejlepší obranou je v tomto případě útok. Není nutné povolávat armádu zdatných kuchařů, stačí správné náčiní. To vám nejenom zlehčí práci, ale i zkrátí celkovou dobu přípravy. Se sadou kvalitních nožů Dellinger BBQ budete připraveni na každou situaci. Steak ze svíčkové nebo zeleninový salát? Příprava každého jídla bude hračka.

Kožené pouzdro skrývá dva nože a vidličku

Set obsahuje řeznický nůž, vykosťovací nůž a vidličku. Díky praktickému koženému pouzdru můžete mít soupravu vždy u sebe, a zároveň chráníte čepele nožů proti předčasnému otupení. Ručně překládané vrstvy oceli v kombinaci se správnou péčí zajistí dlouhotrvající ostrost. Rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního exotického dřeva Wenge pocházejícího ze zemí centrální a západní Afriky.

Vidlička byla navržena tak, aby posloužila při opékání masa i k samotnému jídlu místo příborů. Pokud se ale bojíte, že vám nebude stačit, doporučujeme například kovaný příbor Dellinger Valhalla. Stylové nádobí keltského typu potěší fanouška historie i netradičních desingových kousků. Samozřejmostí je opět kožené pouzdro, díky kterému můžete příbory vzít kamkoliv s sebou.

Od sekáčků po zástěry

Ať už vám ke grilování schází nože, sekáčky, příbory nebo šikovná zástěra, podívejte se na webu www.dellinger.cz pod heslem „BBQ – Grilování“, kde najdete celou nabídku grilovacího příslušenství Dellinger. Originální vzhled a nepřekonatelné vlastnosti pečlivě vybraných produktů z vás jako mávnutím proutku udělají hvězdného šéfkuchaře.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads