Pro muže

Máte chuť na pořádný steak?

single-image

Máte chuť na skvěle vychlazené pivo nebo chcete se svými přáteli jen tak posedět, poklábosit a ochutnat něco z nabídky dané restaurace? Uvažujete p setkání se svými obchodními partnery na večeři, která naplní Váš žaludek a zároveň uspokojí chuťové pohárky?

Možností je vlastně spousta. Buď se dobrovolně pozveme na večeři ke své tchýni, uvaříme si doma nebo zajdeme do restaurace. Ta poslední možnost je velmi oblíbená a žádaná, takže stačí jen najít to správné místo.

Steak House Barracuda v Kladně je jednou z mnoha restaurací, která se těší velké oblibě svých návštěvníků, a to nejen proto, že je zde velmi příjemné prostředí a milá obsluha, ale také proto, že zde nabízejí mimo jiné i velmi kvalitní světové rumy.

Obchodní jednání a vůbec žádná osava se neobejde bez kvalitního a žádaného pití. Filipínský rum Don Papa pochází z velmi kvalitních surovin pěstovaných na úpatí sopky Kanlao, zraje v dřevěných sudech 7 let a našly zde své místo sladké motivy karamelu, čokolády, koření a dřeva. Jaké je tajemství dalších vybraných rumů bychom se měli přesvědčit sami, protože na kvalitě se určitě nešetří.

Ovšem co by to bylo za restauraci bez jídla. Steak House Barracuda v Kladně se samozřejmě může pyšnit i velmi dobrým jídlem. Masové pokrmy zde mají převahu a jejich skvělá chuť je odvozena od kvalitních a čerstvých potravin. Steaky, biftečky, řízky nebo tataráčky. Tohle všechno, a ještě mnohem víc na nás čeká v případě, že se vydáme poznávat svět gurmánů a zastánců masových pokrmů.

Věděli jste, že poté co Kryštof Columbus objevil Ameriku, objevil také dobrý skot, který se pyšnil skvělým a vysoce kvalitním masem? Právě v Americe se příprava steaků proměnila ve skutečné umění. Tady, na Kladně je Steak House Barracuda místem, kde si můžeme dát skvělý steak třeba jen se salátem a kuchařské umění jistě rádi pochválíme. Dobrý steak je ten případ, kdy celá chuť je obsažena v samotném produktu, takže kuchař nemusí nic vylepšovat.

Takže dobrou chuť a dobrou náladu nenechejme sedět doma v koutě!

Mohlo by se Vám líbít

img-ads