Ověřené služby Pro muže

Se sněhovou frézou na sníh!

Netěšíte se jako každý rok na odklízení sněhu a děsíte se, jaká bude letos sněhová nadílka? Pokud si pořídíte sněhovou frézu, tento problém se vás už týkat nebude. Sníh odklidíte snadno a rychle a nebudete se muset bát, že se zpozdíte na cestě do práce, nebo že vás budou bolet záda od lopaty. Určitě to znáte, … Pokračovat ve čtení Se sněhovou frézou na sníh!
single-image

Netěšíte se jako každý rok na odklízení sněhu a děsíte se, jaká bude letos sněhová nadílka? Pokud si pořídíte sněhovou frézu, tento problém se vás už týkat nebude. Sníh odklidíte snadno a rychle a nebudete se muset bát, že se zpozdíte na cestě do práce, nebo že vás budou bolet záda od lopaty. Určitě to znáte, ráno přijdete k autu a zjistíte, že si nejprve budete muset odházet cestu, než někam odjedete. Díky fréze se ale nebudete muset lopotit a odklizeno bude za chvíli.

Výběr frézy záleží na sněhových podmínkách

Při výběru sněžné frézy je třeba zvážit nároky na její provoz a to, jakou plochu s ní budete udržovat. Zvážit je třeba i terén, jiná fréza se hodí do svahu, jiná na rovinu. Jakou frézu vybrat? Výkonné a kvalitní je čtyřtaktní benzínová fréza Honda. Tato značka vyrábí dva základní typy fréz.

Do nižších nadmořských výšek postačí kolové frézy

Kolové sněhové frézy jsou vhodné pro použití na menší plochy a k rodinným domům. Malá fréza na sníh s koly bude stačit tam, kde nepadá moc sněhu, zejména tedy v nižších nadmořských výškách. Možná vám bude vyhovovat nejmenší fréza od Hondy s označení HS550, která během chvíli „vymete“ chodbičku ve sněhu širokou půl metru.

Výkonné pásové frézy vás nenechají na holičkách ani na horách

Pokud vyžadujete něco výkonnějšího, musíte zabrousit do nabídky pásových sněhových fréz. Ty využijete v horách nebo svahovitém terénu. Elastické pásy nezapadají do sněhu, provoz je nejen ekonomický, ale i ekologický, skvěle fungují i na kluzkém terénu a nepoškozují povrch komunikací. Do vyšších poloh je pásová motorová fréza vhodnější. Velkou výhodou je možnost nastavit si odebíranou vrstvu sněhu podle potřeby. Zaskočil vás velký příval sněhu? Nemusíte se děsit jeho odklízení po vrstvách, zvládnete to najednou. Výkonná sněžná fréza si poradí i s těžkým a uježděným sněhem.

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbít

img-ads