Ověřené služby Pro ženy

Kosmetické ošetření obličeje

single-image

Pokud chcete pro svoji pleť jen nejlepší péči a nevíte, zda poskytujete své pleti to, co opravdu potřebuje, tak není nic jednoduššího, než využít služeb profesionálních kosmetiček. V kosmetickém salonu přesně určí typ vaší pleti a poradí vám, jak o ni správně a co nejlépe pečovat. Kosmetické ošetření vašeho obličeje tak bude co nejefektivnější. Pokud budete používat doporučené kosmetické přípravky, budete mít zdravou a nádhernou pleť.

Mezi špičkové kosmetické salony v centru Prahy patří Kosmetický salon Beautiful Me. Salon se nachází v pasáži Světozor v blízkosti Václavského náměstí. Tým profesionálních kosmetiček poskytuje odborné kosmetické služby a používá nejkvalitnější produkty světoznámých kosmetických firem.

Profesionální kosmetičky nejdříve diagnostikují vaši pleť a následně se může přejít k samotnému ošetření. V kosmetickém salonu ošetří nejen váš obličej ale také dekolt. Začíná se očištěním pleti pomocí pleťového mléka a pleťové vody. Dále dochází k úpravě obočí a jemného peelingu nejen obličeje, ale také krku a dekoltu. Pokud vaše pleti prokazuje známky přebytečného mazu, tak následuje čištění pokožky. Následně se přechází ke klasické masáži obličeje a dekoltu. Nakonec kosmetička nanese masku, kterou vybere podle aktuálního stavu vaší pokožky.

V kosmetických salonech vám ke klasickému ošetření obličeje dále nabízí nabarvení řas nebo obočí. Také můžete zvolit jakoukoliv depilaci voskem. Pokud budete navštěvovat kosmetický salon pravidelně, tak vaše pleť bude nejen zdravá, ale také dojde k jejímu omlazení.

Některé kosmetické salony nabízí speciální službu a tou je diamantová mikrodermabraze. Je to mechanický peeling, při kterém se používají nástavce, které jsou pokryty diamantovou drtí. Během ošetření kosmetička jemně obrušuje vrchní vrstvy vaší pokožky. Odumřelé kožní buňky jsou odsávány pomocí vakuovému sání. Toto speciální ošetření je bezbolestné a nastartuje růst nových, elastických kožních buněk. Viditelné výsledky, jakými jsou napnutá a svěží pokožka, jsou patrné již po prvním ošetření.

Profesionální kosmetické salony nabízí i další služby jako je modeláž nehtů, manikúra, pedikúra permanentní make-up, různé masáže a kadeřnické služby.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads