Ověřené služby

Tisk obchodních nástrojů – vizitek

Vizitka je důležitým obchodním nástrojem pro společnost nebo jednotlivce. Nejen, že vás představí, ale pomohou vytvořit i první dojem – základ vaší budoucí spolupráce. Jedná se o nejlevnější formu reklamy, a přesto tak efektivní. Poprvé se výroba vizitek objevila v Číně, téměř před 2 tisíci lety. V Rusku v době Kateřiny Veliké byly velkým přepychem, … Pokračovat ve čtení Tisk obchodních nástrojů – vizitek
single-image

Vizitka je důležitým obchodním nástrojem pro společnost nebo jednotlivce. Nejen, že vás představí, ale pomohou vytvořit i první dojem – základ vaší budoucí spolupráce. Jedná se o nejlevnější formu reklamy, a přesto tak efektivní.

Poprvé se výroba vizitek objevila v Číně, téměř před 2 tisíci lety. V Rusku v době Kateřiny Veliké byly velkým přepychem, mohli si je objednat pouze bohatí a vznešení lidé.

Nyní si může dovolit vizitku každý, zásadní věc je kvalita. Informace, které karta obsahuje, by měly být stručné, ale zároveň důležité a samotná vizitka musí být spolehlivá a vyrobena z pevného materiálu. Neméně důležitý je design: snadno čitelné písmo, harmonická kombinace barev, správná volba hlavního pozadí, originalita.

Výběr vizitky

V síti kopírovacích center vám vysoce kvalifikovaní odborníci pomohou s vytvořením vaší jedinečné vizitky tím, že nabídnou výběr různých typů papírů a plastů, různé typy výroby, jako je digitální tisk, reliéf nebo sítotisk, a dokonce navrhnou design, pokud narazíte na jakékoli problémy.

 Typy vizitek

Výrobci vizitek povětšinou nabízí tři typy vizitek – jedná se o plastové, digitální tisk a reliéfní vizitky (tyto metody umožňují vytvářet vizitky na dotykovém krycím papíře (dotykový obal). Pokud si přejete, můžete použít další služby, jako je laminování nebo zaoblení rohů. Laminování vizitek umožňuje použít film o různé hustotě, aby byla karta odolnější vůči opotřebení a pevnější.

Lze si objednat jednostranné a oboustranné karty, aplikovat jakýkoli text, firemní symboly, znak atd. Existuje možnost si vybrat hotový design nebo objednat tisk podle vašeho rozložení.

Papír pro vizitky

Doporučujeme výrobce, kteří používají kvalitní papír Splendorgel Extra White (Itálie) o hustotě 300 g/m2. Vyznačuje se bělostí; povrch papíru je hedvábný a hladký, což zajišťuje přesnost barev.

Způsob tisku

Často se při výrobě digitálních vizitek používá aplikace Coral Print, což eliminuje potřebu předtisku a poskytuje přímý inkoust. To šetří čas a umožňuje vyrábět malé série (od 50 kusů). S výběrem vhodného papíru a způsobu tisku Vám poradí vybrané CopyCentrum.

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbít

img-ads