Zajímavosti

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

single-image

Mezinárodní strojírenský veletrh, který se koná každoročně v Brně, patří k nejvýznamnějším průmyslovým veletrhům ve střední Evropě.

Veletrhu se každý rok účastní asi 1500 vystavovatelů a navštíví ho až 80 000 návštěvníků. Co se týká zahraniční účasti tak vystavovatelů je asi 35%. Návštěvníci jsou převážně z řad odborníků a třetina jsou vrcholoví manažeři. Vystavovatelé reprezentují všechny důležité oblasti elektrotechnického a strojírenského průmyslu.

Mezinárodní strojírenský veletrh se zaměřuje především na průmyslovou automatizaci. Na veletrhu se prezentují firmy, které se zabývají automatizační, měřící, řídící a regulační technikou.

Brněnského veletrhu se účastní více než 400 novinářů. Je mu věnována velká mediální pozornost. Veletrh se pyšní špičkovým doprovodným programem, který se skládá z odborných konferencí, workshopů a seminářů na aktuální témata.

Jedním z pravidelných účastníků Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně je společnost ANAMET s.r.o., která nabízí přístrojová vybavení pro výzkumná pracoviště a laboratoře. Dále zajišťuje pro dodávané přístroje záruční a pozáruční servis. Tato společnost působí na českém i slovenském trhu a dodává nejkvalitnější přístroje špičkových zahraničních firem. Podrobnější informace naleznete na www.anamet.cz

Město Brno během Mezinárodního strojírenského veletrhu nabízí mnoho možností ubytování. Nejvýhodnější je zajistit si ubytování s časovým předstihem, kdy hotely poskytují zvýhodněné ceny podle speciálních nabídek. Organizátoři veletrhu nabízí možnost zajištění ubytování pro vaši firmu nebo společnost. Zajišťují komplexní služby, speciální ceny a garantování rezervací.

Mohlo by se Vám líbít

img-ads