Ověřené služby Pro muže

Co takhle erotickou masáž?

Erotická masáž poprvé: Jak se chovat Mnoho mužů slyšelo hodně vyprávění o první návštěvě erotické masáže, ale ne každý se má odvahu odevzdat jemným a zručným rukou masérek. Jsou vystrašeni pochybnostmi: je možné se uvolnit před cizí dívkou, bude to příjemné, nepadne do rukou podvodníků? Navíc je obtížné se rozhodnout pro ty, kteří jsou stále … Pokračovat ve čtení Co takhle erotickou masáž?
single-image

Erotická masáž poprvé: Jak se chovat

Mnoho mužů slyšelo hodně vyprávění o první návštěvě erotické masáže, ale ne každý se má odvahu odevzdat jemným a zručným rukou masérek. Jsou vystrašeni pochybnostmi: je možné se uvolnit před cizí dívkou, bude to příjemné, nepadne do rukou podvodníků? Navíc je obtížné se rozhodnout pro ty, kteří jsou stále nezkušení v amorových záležitostech.

Co vám příjemného čeká na erotické masáži?

Každé setkání s okouzlující vílou v salonu je jedinečné. Ale samozřejmě existuje obecná posloupnost, která se používá ve většině programů. Předem si domluvíte schůzku a vyberete dívku v salonu. Vede vás do místnosti, nabízí občerstvení a příjemně mluví. Poté vás doprovodí do sprchy nebo vířivky, a pokud je to specifikováno v programu, koupe vás nebo se koupe s vámi. Někdy je to tak příjemné, že první relaxace chytí hosta přímo tam. Zvláště pokud jste na erotické masáži poprvé. Krásná masérka vás obejme a otře měkkým ručníkem a poté přejdete na masážní lůžko, aby protáhla všechny unavené svaly, každou sevřenou oblast s pevnými pažemi. To je velmi prospěšné pro tělo a pokožku, ale zejména pro nervový systém.

Poprvé přijít na erotickou masáž není pro někoho snadné

Když už je vaše tělo zbaveno stresu a napětí, které se den co den hromadí sedavým zaměstnáním, jste již psychologicky připraveni na novou fázi erotického zážitku. Pěkná krása se začíná přibližovat k více a více tajným místům, klouže celým tělem na záda, hrudník a boky.

Během celkové erotické masáže vás ohromí neuvěřitelně příjemnými masážními technikami s vaším nabitým přítelem. Vaše sopka chrlí lávu a vy budete blažen. Po odpočinku, pokud ještě zbývá nějaký čas, si dáte skleničku chutného nápoje, pak se obléknete a opustíte salonek. Energie v těle pulzuje a vaše nálada je prostě úžasná. Určitě si tento zážitek rád znovu zopakujete!

Mohlo by se Vám líbít

img-ads