Výlety

Vydejte se za krásami Liberce

single-image

Přemýšlíte o tom, zda se nevydat na výlet do Liberce? Liberec je bez debat nádherné město, které si vaší návštěvu rozhodně zaslouží. Liberec naleznete na severu Čech, žije zde přes 100 000 obyvatel a díky tomu se může zařadit na pátou příčku největších měst v České republice. Liberec také patří k zakládajícím členům euroregionu Nisa a od roku 2004 je také jeho hlavním městem.

Co v Liberci uvidíte?

Tou nejznámější dominantou Liberce je vysílač na Ještědu. Ještěd dosahuje do výšky 1012 metrů a na jeho vrcholu naleznete velice známý televizní vysílač, který byl postaven v technicistním architektonickém stylu. Na Ještěd se můžete nechat svést lanovkou, ale můžete si udělat i pěší výlet. Na jeho svazích vedou sjezdovky, které jistě ocení milovníci zimních sportů.
Velkým symbolem města Liberec je ale také jeho radnice. Radnice byla vystavěna v novorenesančním stylu v roce 1893. Rozhodně byste také ve své cestě neměli vynechat krásnou libereckou zoo, která se bude jistě líbit vaším dětem, ale i dospělí si zde přijdou na své. Pokud jste spíše milovníky rostlin, můžete navštívit botanickou zahradu, která se nachází kousek od známé zoo.
Liberec nabízí ještě mnoho dalšího, tak neváhejte a přijeďte obdivovat další krásy tohoto města!

Kde se v Liberci ubytovat?

Rozhodli jste se, že se do Liberce vydáte na dovolenou a chcete sehnat nějaký levný a příjemný hotel? Pokud ano, máme pro vás jeden typ na levné ubytování v Liberci. Zkuste využít nabídku ubytování Inter hostel Liberec. Tento hostel vám nabízí velice levné ale zároveň komfortní ubytování v Liberci. Cítit dobře se zde bude kdokoli. Ubytovat se zde může rodina s dětmi, skupina přátel ale služeb mohou využít i studenti. Celý areál tohoto hotelu se nachází velice blízko k centru města, zároveň ale leží v krásném a tichém prostředí. Hostel naleznete v části Liberce Starý Harcov v blízkosti nádherné liberecké přehrady. Do centra se dostane za 15 minut procházkovou chůzí, nebo samozřejmě můžete využít MHD. Toto ubytování Liberec se bude líbit snad každému. Rozhodně neváhejte a Liberec navštivte!

Mohlo by se Vám líbít

img-ads